Sengerammer
Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
908 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858 kr., gennemsnittet 881,67 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
858 kr.
2. oktober 2026
Billigste totalpris lige nu
908 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 7. jul. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 858 kr. | 858 kr. |
| Gennemsnit | 884,37 kr. | 881,67 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl billigst?
Lige nu er Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl billigst hos Boligcenter.dk: 908,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 839,00 kr til 999,00 kr uden fragt.
Er prisen på Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl 898,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 868,00 kr. I dag er totalprisen 908,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 858,00 kr (den 2. oktober 2026). De seneste 90 dage har bunden været 858,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl?
De seneste 90 dage har Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl i gennemsnit kostet 884,37 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 858,00 kr og 918,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme uden madras Mørkegrå 90x190 cm Fløjl?
908,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 858,00 kr, gennemsnittet 881,67 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



