Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage2.068 kr.1.999 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengeramme Viana med LED uden madras 140 x 200 cm - hvid/sortLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.999 kr.Fragt: 69 kr.Total: 2.068 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Viana Med LED Uden Madras - Hvid og sort / 140 X 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 2.299 kr.Fragt: 49 kr.Total: 2.348 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

2.068 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.968 kr., gennemsnittet 2.022,13 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.950 kr.2.000 kr.2.050 kr.2.100 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.968 kr.

31. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

2.068 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste1.968 kr.1.968 kr.
Gennemsnit2.013,05 kr.2.022,13 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort billigst?

Lige nu er Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort billigst hos Boligcenter.dk: 2.068,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.999,00 kr til 2.299,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort faldet?

Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort 2.068,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 2.068,00 kr. I dag er totalprisen 2.068,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.968,00 kr (den 31. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.968,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort?

De seneste 90 dage har Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort i gennemsnit kostet 2.013,05 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.968,00 kr og 2.068,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengeramme Viana med LED uden madras 140x200 cm hvid og sort?

2.068,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 1.968,00 kr, gennemsnittet 2.022,13 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken