Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage858 kr.789 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengestel 120 x 200 cm i konstrueret træ - hvidLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 789 kr.Fragt: 69 kr.Total: 858 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengeramme Konstrueret Træ - Hvid / 120 x 200 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 949 kr.Fragt: 49 kr.Total: 998 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

858 kr. er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (794,48 kr.). Laveste pris i perioden var 728 kr.. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

750 kr.800 kr.850 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

728 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

858 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 10. jun. 2026
Laveste728 kr.728 kr.
Gennemsnit794,48 kr.815,28 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid billigst?

Lige nu er Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid billigst hos Boligcenter.dk: 858,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 789,00 kr til 949,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid 818,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 728,00 kr. I dag er totalprisen 858,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 728,00 kr (den 21. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 728,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid?

De seneste 90 dage har Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid i gennemsnit kostet 794,48 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 728,00 kr og 858,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengestel 120x200 cm konstrueret træ hvid?

858,00 kr er over gennemsnittet for de seneste 90 dage (794,48 kr). Laveste pris i perioden var 728,00 kr. Har du ikke travlt, ville vi vente eller sætte en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
10. jun. 2026Første prismåling i prishistorikken