Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Sengerammer

Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg

2 butikkerPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage908 kr.839 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 2 butikker

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSengestel 135 x 190 cm i konstrueret træ og metal - grå sonoma-egLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 839 kr.Fragt: 69 kr.Total: 908 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink
BboligretningSengestel Konstrueret Træ Og Metal Grå Sonoma-Eg - 30 cm / 135 x 190 cmLevering: 4-6 hverdage
Pris: 1.049 kr.Fragt: 49 kr.Total: 1.098 kr.På lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

908 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 818 kr., gennemsnittet 851,30 kr.. Vi ville vente.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

800 kr.850 kr.900 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

818 kr.

25. juli 2026

Billigste totalpris lige nu

908 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 7. jul. 2026
Laveste818 kr.818 kr.
Gennemsnit857,89 kr.851,30 kr.

Andre produkter i sengerammer

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg billigst?

Lige nu er Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg billigst hos Boligcenter.dk: 908,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg?

Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 839,00 kr til 1.049,00 kr uden fragt.

Er prisen på Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg faldet?

Nej — for 30 dage siden kostede Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg 868,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 818,00 kr. I dag er totalprisen 908,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 818,00 kr (den 7. juli 2026). De seneste 90 dage har bunden været 818,00 kr.

Hvad er normalprisen for Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg?

De seneste 90 dage har Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg i gennemsnit kostet 857,89 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 818,00 kr og 908,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Sengestel 135x190 cm konstrueret træ og metal grå sonoma-eg?

908,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 818,00 kr, gennemsnittet 851,30 kr. Vi ville vente.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
7. jul. 2026Første prismåling i prishistorikken