Sengerammer
Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg
1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 1.098 kr.; laveste de seneste 90 dage: 838 kr..
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
838 kr.
29. august 2026
Billigste totalpris lige nu
1.098 kr.
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 29. aug. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 838 kr. | 838 kr. |
| Gennemsnit | 975,50 kr. | 975,50 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg billigst?
boligretning er den eneste butik, vi følger Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg hos, og den har ikke varen på lager lige nu. Senest kendte totalpris var 1.098,00 kr.
Hvor mange butikker sælger Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg?
Kun én butik, boligretning, sælger Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg 1.098,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 1.098,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 838,00 kr (den 29. august 2026). De seneste 90 dage har bunden været 838,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg?
De seneste 90 dage har Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg i gennemsnit kostet 975,50 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 838,00 kr og 1.098,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengestel 200x200 cm konstrueret træ grå sonoma-eg?
Ingen butik har varen på lager lige nu, så vi vurderer ikke prisen. Senest kendte totalpris: 1.098,00 kr; laveste de seneste 90 dage: 838,00 kr.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



