Sengerammer
Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ
Mærke: Boligcenter1 butikPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 1 butik
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
2.168 kr. er den normale pris. Den har kostet det 36 af de 51 dage, vi har målt de seneste 90 dage - så det er ikke et reelt prisfald. Laveste pris i perioden: 2.068 kr..
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · hele perioden
2.068 kr.
3. september 2026
Billigste totalpris lige nu
2.168 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | Alle målinger · siden 3. sep. 2026 |
|---|---|---|
| Laveste | 2.068 kr. | 2.068 kr. |
| Gennemsnit | 2.138,59 kr. | 2.138,59 kr. |
Andre produkter i sengerammer
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ billigst?
Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ hos - totalprisen er 2.168,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ?
Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.
Er prisen på Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ faldet?
Stort set uændret — for 30 dage siden kostede Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ 2.168,00 kr i billigste butik. I dag er totalprisen 2.168,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 2.068,00 kr (den 3. september 2026). De seneste 90 dage har bunden været 2.068,00 kr.
Hvad er normalprisen for Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ?
De seneste 90 dage har Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ i gennemsnit kostet 2.138,59 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 2.068,00 kr og 2.168,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Sengestel 90 x 200 cm i massivt egetræ?
2.168,00 kr er den normale pris. Den har kostet det 36 af de 51 dage, vi har målt de seneste 90 dage - så det er ikke et reelt prisfald. Laveste pris i perioden: 2.068,00 kr.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



