Skummadrasser
Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
1.188 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.193,05 kr.), men ikke helt nede ved bunden (1.148 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
1.148 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
1.188 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 27. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 1.148 kr. | 1.018 kr. | 1.018 kr. |
| Gennemsnit | 1.193,05 kr. | 1.140,93 kr. | 1.140,93 kr. |
Andre produkter i skummadrasser
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid billigst?
Lige nu er Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid billigst hos Boligcenter.dk: 1.188,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 1.119,00 kr til 1.349,00 kr uden fragt.
Er prisen på Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid faldet?
Ja — for 30 dage siden kostede Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid 1.228,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.148,00 kr. I dag er totalprisen 1.188,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.018,00 kr (den 27. maj 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.148,00 kr.
Hvad er normalprisen for Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid?
De seneste 90 dage har Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid i gennemsnit kostet 1.193,05 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.148,00 kr og 1.248,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Skummadras 120x220 cm 7 zoner hårdhed 20 ILD hvid?
1.188,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.193,05 kr), men ikke helt nede ved bunden (1.148,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



