Skummadrasser
Skummadras 200x200 cm medium blød
2 butikkerPriser opdateret i nat
Indhold på siden
Priser hos 2 butikker
ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris
Prishistorik
Sengeprisers prisvurdering
2.868 kr. er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 2.268 kr., gennemsnittet 2.552,57 kr.. Vi ville vente.
Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag
Laveste totalpris · seneste 3 måneder
2.568 kr.
25. juli 2026
Billigste totalpris lige nu
2.868 kr.
hos Boligcenter.dk
| Totalpris | 90 dage | 6 mdr | Alle målinger · siden 15. maj 2026 |
|---|---|---|---|
| Laveste | 2.568 kr. | 2.268 kr. | 2.268 kr. |
| Gennemsnit | 2.686,68 kr. | 2.552,57 kr. | 2.552,57 kr. |
Andre produkter i skummadrasser
Ofte stillede spørgsmål
Hvor er Skummadras 200x200 cm medium blød billigst?
Lige nu er Skummadras 200x200 cm medium blød billigst hos Boligcenter.dk: 2.868,00 kr i totalpris (heraf 69,00 kr i fragt).
Hvor mange butikker sælger Skummadras 200x200 cm medium blød?
Vi sammenligner 2 butikker, der sælger Skummadras 200x200 cm medium blød; 2 af dem har den på lager. Butikkernes priser spænder fra 2.799,00 kr til 3.349,00 kr uden fragt.
Er prisen på Skummadras 200x200 cm medium blød faldet?
Nej — for 30 dage siden kostede Skummadras 200x200 cm medium blød 2.768,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 2.568,00 kr. I dag er totalprisen 2.868,00 kr.
Hvad er den laveste pris, Skummadras 200x200 cm medium blød har kostet?
Den laveste totalpris, vi har målt, er 2.268,00 kr (den 10. juni 2026). De seneste 90 dage har bunden været 2.568,00 kr.
Hvad er normalprisen for Skummadras 200x200 cm medium blød?
De seneste 90 dage har Skummadras 200x200 cm medium blød i gennemsnit kostet 2.686,68 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 2.568,00 kr og 2.868,00 kr.
Er det et godt tidspunkt at købe Skummadras 200x200 cm medium blød?
2.868,00 kr er tæt på det højeste, vi har målt. Laveste pris i perioden var 2.268,00 kr, gennemsnittet 2.552,57 kr. Vi ville vente.
Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt
Opdateringer



