Vi tester ikke selv · butikslinks er reklamelinks.Sådan tjener vi penge

Springmadrasser

Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun

1 butikPriser opdateret i nat

Laveste pris lige nu · inkl. fragtReklamelinks
Boligcenter.dkPå lager · levering 6-7 Hverdage1.768 kr.1.699 kr. + 69 kr. fragtSe pris · Reklamelink
Kun 1 butik fører produktet - ingen prissammenligning mulig
Sæt prisalarm
Indhold på siden

Priser hos 1 butik

ReklamelinksAlle priser inkl. moms · på lager først · derefter billigste totalpris

Boligcenter.dkSpringmadras med pocketfjedre 140 x 190 x 20 cm - gråbrunLevering: 6-7 Hverdage
Pris: 1.699 kr.Fragt: 69 kr.Total: 1.768 kr.BilligstPå lagerGå til butik · Reklamelink

Prishistorik

Sengeprisers prisvurdering

1.768 kr. ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.788,88 kr.), men ikke helt nede ved bunden (1.668 kr.). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Laveste totalpris inkl. fragt pr. dag

1.700 kr.1.800 kr.1.900 kr.25. jul.17. aug.8. sep.1. okt.23. okt.

Laveste totalpris · seneste 3 måneder

1.668 kr.

5. august 2026

Billigste totalpris lige nu

1.768 kr.

hos Boligcenter.dk

Laveste og gennemsnitlig totalpris i Sengeprisers målinger
Totalpris90 dageAlle målinger · siden 10. jun. 2026
Laveste1.668 kr.1.568 kr.
Gennemsnit1.788,88 kr.1.742,26 kr.

Andre produkter i springmadrasser

Ofte stillede spørgsmål

Hvor er Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun billigst?

Boligcenter.dk er den eneste butik, vi har set Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun hos - totalprisen er 1.768,00 kr (heraf 69,00 kr i fragt).

Hvor mange butikker sælger Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun?

Kun én butik, Boligcenter.dk, sælger Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun hos os. Med én butik kan vi ikke sammenligne priser, men vi følger stadig prisen dag for dag.

Er prisen på Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun faldet?

Ja — for 30 dage siden kostede Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun 1.868,00 kr i billigste butik, og for 90 dage siden 1.768,00 kr. I dag er totalprisen 1.768,00 kr.

Hvad er den laveste pris, Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun har kostet?

Den laveste totalpris, vi har målt, er 1.568,00 kr (den 10. juni 2026). De seneste 90 dage har bunden været 1.668,00 kr.

Hvad er normalprisen for Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun?

De seneste 90 dage har Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun i gennemsnit kostet 1.788,88 kr i billigste butik. Prisen har ligget mellem 1.668,00 kr og 1.868,00 kr.

Er det et godt tidspunkt at købe Springmadras med pocketfjedre medium 140x190x20 cm stof gråbrun?

1.768,00 kr ligger under gennemsnittet for de seneste 90 dage (1.788,88 kr), men ikke helt nede ved bunden (1.668,00 kr). Fornuftig pris - vil du have den lavere, så sæt en prisalarm.

Pristallene er Sengeprisers egne daglige målinger af billigste totalpris inkl. fragt · priser og lager opdateres dagligt

Opdateringer

23. okt. 2026Seneste daglige prismåling
10. jun. 2026Første prismåling i prishistorikken